top of page
Home: Welcome

JUDr. Ilona Černochová

JUDr. Ilona Černochová, LL.M..jpeg
vetvicka.png
  • LinkedIn - Gray Circle

Ilona má ráda věci, které jsou efektivní. Svou advokátní kancelář začala budovat od nuly v roce 2017. S dvěma malými dětmi nebyl prostor pro mrhání časem ani energií. Stala se z ní tak postupně nadšenkyně pro procesy, nastavování systémů a efektivní vedení lidí. 

Společně s kolegou vybudovala butikovou kancelář specializovanou výlučně na právo nemovitostí. Přestože pracuje v Realitních advokátech malý tým, kancelář je od počátku vedena jako firma s jasnými pravidly. V letošním roce byla Ilona zařazena mezi TOP 100 žen česko-slovenského právního byznysu.

Ilona spolu s dalšími kolegy, jejichž kandidaturu podporuje, vidí v komoře prostor pro zlepšení časové a finanční efektivity jejího fungování. Podle Ilony by měla komora zavést pro opakované činnosti procesy a zapojit do svého fungování více i moderní technologie. 

Vedle práce a je pro Ilonu důležitý i prostor pro rodinu a odpočinek. V rámci volného času se věnuje sportu, zajímá se o zdravý životní styl, wellness, ráda vaří a jí opravdové jídlo. Péči o zdraví, prospěšnost pohybu i nezbytnost pravidelné regenerace považuje za zásadní téma pro všechny vytížené profesionály. Podporuje proto rozšíření profesního vzdělávání a osvěty advokátů i na tuto oblast.

Chcete se dozvědět více

o našem programu?

Poznejte všechny naše kandidáty

do orgánů ČAK

Podívejte se na naše podporovatele

z celé ČR

vetvicka.png

Přidejte se k nám

Vyplňte tento krátký formulář a staňte se podporovateli komory 2.0

bottom of page