top of page
Home: Welcome

Mgr. Ing. Jan Vanke

Mgr. Ing. Jan Vanke.jpeg
vetvicka.png
  • LinkedIn - Gray Circle

V současné době jsem společníkem ve sdružení LEBEDA & VANKE, advokátní kancelář se sídlem v Karlových Varech. Jsem zástupcem z řad mladých advokátů, kteří mají chuť pracovat a prosadit dílčí moderní změny, které má platforma Komora 2.0 v plánu realizovat. Zajisté je zapotřebí, aby se na fungování komory podíleli zástupci z řad zkušených advokátů, ale též lidé s mladistvým elánem, kteří se společně zaslouží svým neotřelým pohledem na věc o zavedení nových, moderních trendů ve fungování ČAK.

Záleží mi na tom, aby komora navázala a udržovala kontakt i s advokáty sídlem, jakkoliv vzdálenými od jejího sídla. Díky vizi Komory 2.0 bude možné vztahy s regiony posílit například přesunutím některých formalit přímo k regionálním zástupcům, vyšší mírou elektronizace fungování ČAK včetně voleb do orgánů či pořádáním školení koncipientů přímo v regionech.

Zajisté je potřeba zachovat jistou kontinuitu ve fungování nastavených postupů v rámci komory, ale za nutné považuji změnit náhled na stávající pozici advokátního stavu ze strany advokátů, ale také zlepšení obrazu, které advokátní stav vysílá směrem k veřejnosti.

Jelikož, vyjma profesního života, je významnou součástí mého života sport, konkrétně nohejbal, ve kterém jsme společně s dalšími členy národního týmu získali pro Českou republiku tituly mistrů světa, těším se, že mohu přispět smyslem pro fair play a týmovým duchem i v advokátním týmu Komora 2.0.

Chcete se dozvědět více

o našem programu?

Poznejte všechny naše kandidáty

do orgánů ČAK

Podívejte se na naše podporovatele

z celé ČR

vetvicka.png

Přidejte se k nám

Vyplňte tento krátký formulář a staňte se podporovateli komory 2.0

bottom of page