top of page
Home: Welcome

JUDr. Lucie Radkovičová

JUDr. Lucie Radkovičová.jpeg
vetvicka.png
  • LinkedIn - Gray Circle

Lucie Radkovičová je advokátkou s vášní pro obchod a byznys mentorkou, která se po více než 12 let vedení úspěšné online advokátní kanceláře Next Legal rozhodla dát plný průchod své vášni a talentům a Next Legal přetransformovala minulý rok na Obchodní školu pro právníky. Právničkám, mediátorkám a majitelkám advokátních kanceláří v jedné osobě pomáhám objevit jejich unikátní know-how a přetvořit ho do prémiových produktů, díky čemuž dosahují vyšších a pravidelných příjmů, a mají znovu radost ze svého podnikání. Dlouhodobě se vzdělává v zahraničí od nejlepších odborníků na strategie, prodej a marketing a sleduji celosvětové i české trendy, díky čemuž vytvořila unikátní strategii a metodiku, která na českém trhu funguje. Za své aktivity v oblasti právních inovací, jako je úspěšná právně-daňová kniha pro hostitele přes Airbnb nebo první coworking exkluzivně pro právníky, byla v roce 2016 mediálním domem Ekonomia jmenována Inovativním právníkem roku.

 

Lucii naplňuje, když vidí, jak se studenti v její škole učí tvořit si svůj nový životní styl a mají opět úsměv na tváři, protože skloubili práci i rodinnný život a našli rovnováhu mezi nimi.

 

Lucie pracuje nadále i jako advokátka, ovšem už jen na vybraných online a IT projektech, pro které tvoří obchodně-právní strategie.

 

Ve svém volném čase se Lucie ráda věnuje rodině, běhá a chodí na tůry a minulý rok si splnila sen - jezdí na velké motorce.

 

Luciinou vizí v Komoře je dostat vzdělání advokátů a koncipientů na úroveň odpovídající potřebám dnešní doby a rovněž přispět k rovnému zacházení se všemi členům komory.

Chcete se dozvědět více

o našem programu?

Poznejte všechny naše kandidáty

do orgánů ČAK

Podívejte se na naše podporovatele

z celé ČR

vetvicka.png

Přidejte se k nám

Vyplňte tento krátký formulář a staňte se podporovateli komory 2.0

bottom of page