top of page
Home: Welcome

JUDr. Lukáš Rezek

JUDr. Lukáš Rezek.jpg
vetvicka.png
  • LinkedIn - Gray Circle

Lukáš je advokátem a partnerem Advokátní kanceláře Petráš Rezek, která se během pár let stala největší advokátní kanceláří sídlící ve Zlínském kraji.

Některé principy, které nyní uplatňuje ve své kanceláři, by rád s ostatními členy platformy Komora 2.0 uplatnil i v rámci komory. Pokud by se to podařilo, tak věří, že je možné komoru posunout na takovou úroveň, že i komoru můžou mít advokáti rádi.

Jeho cílem je, aby spousta advokátů nebrala ČAK pouze jako instituci, které platí pravidelně povinné poplatky, ale jako instituci, která drží při sobě, prosazuje zájmy advokátů a pomáhá tak advokátům soustředit se na to podstatné, poskytování právních služeb svým klientům.

Komora by se dle Lukáše mohla inspirovat Notářskou komorou ČR, která je soudržnější, prosazuje ve větší míře zájmy komory (což se projevilo např. novým notářským tarifem), investuje do inteligentní stavovské mediální prezentace (rozhovory s prezidentem v médiích, propagace role notáře obecně, facebooková stránka „Vaši notáři“, stránky jako zaloztesro.cz atp.) a tím zlepšuje vnímání stavu v očích veřejnosti. Totéž by dle názoru Lukáše bylo možné více uplatnit i v rámci ČAK, aby advokáti nebyli veřejností vnímáni jako „polobozi“, ale jako normální lidé, na které se mohou bez obav obrátit s žádostí o pomoc.

Chcete se dozvědět více

o našem programu?

Poznejte všechny naše kandidáty

do orgánů ČAK

Podívejte se na naše podporovatele

z celé ČR

vetvicka.png

Přidejte se k nám

Vyplňte tento krátký formulář a staňte se podporovateli komory 2.0

bottom of page