top of page
Home: Welcome

JUDr. Lukáš Slanina

AdvokatniKomora2_0 - 11.jpeg
vetvicka.png
  • LinkedIn - Gray Circle

Lukáš začínal jako samostatný advokát a postupně pomohl vybudovat jednu z největších advokátních kanceláří na trhu. Lukáš vhodně propojuje jak vítaný prvek regionů, neboť je doma v Hradci Králové, tak užitečnou blízkost hlavnímu městu, jelikož často praktikuje také v sídle jeho advokátní kanceláře ARROWS v Praze. Lukáše můžete potkat také v Olomouci, kde má jeho kancelář jednu z poboček, a kde Lukáš zároveň vyučuje na právnické fakultě. 

 

Lukáš je zarytým fanouškem advokátní komory a celoživotním hledačem lepších řešení. 

S působením v ČAK má Lukáš již své bohaté zkušenosti. Zastával skvělou pozici náměstka pro zábavu ve východočeském region (zástupce regionálního představitele ČAK), kde měl příležitost využít své přátelské povahy a organizačních schopností a utužovat stavovského ducha prostřednictvím pořádání společenských a sportovní akcí. Nyní je Lukáš členem kontrolní rady ČAK, zkušebním komisařem pro advokátní zkoušky a lektorem profesní etiky pro koncipienty.

 

Lukáš chce své zanícení pro stavovskou sounáležitost předat kolegům a pomoci vytvořit z České advokátní komory respektovaný podpůrný orgán pro všechny advokáty. A je nadšený, že může spolupracovat se stejně motivovanými kolegy na platformě KOMORA 2.0, kteří chtějí společně přiblížit komoru advokátům.

 

Pouhé nadšení ke změně zaběhnutých pořádků nestačí a Lukáš je připraven využít své zkušenosti s řízením kanceláře se sedmdesáti spolupracovníky a šesti společníky, což prověřilo jeho manažerské a komunikační schopnosti na maximum. A teď je Lukáš připraven vyhrnout rukávy a přispět k příjemnějšímu výkonu advokacie pro nás všechny.

Chcete se dozvědět více

o našem programu?

Poznejte všechny naše kandidáty

do orgánů ČAK

Podívejte se na naše podporovatele

z celé ČR

vetvicka.png

Přidejte se k nám

Vyplňte tento krátký formulář a staňte se podporovateli komory 2.0

bottom of page